Portal "Dom w Dobrym Stylu" to inicjatywa firmy POD. Nazwa pochodzi od skrótu Przestrzeń Ogarniaczy Budowlanych. Będziemy Twoimi przewodnikami po świecie budowy, remontu, aranżacji i różnorodnych napraw budowlanych, jakich czasem musisz dokonywać w swojej rodowej siedzibie. Kilka słów zarezerwowaliśmy też miłośników ogrodów i roślinek, wspólnie rozejrzymy się, za ciekawymi sposobami na zaplanowanie ogrodu. 

Portal tworzą specjaliści w różnych branżach, każdy z nich dokłada oddzielną cechą do jego przestrzeni. Dzięki temu możemy Ci zaoferować zarówno wiedzę na temat projektowania domów, jak i tą odnoszącą się do małej ogrodowej architektury. Pokażemy Ci jak wytyczać ścieżki w ogrodzie i jak ustawić meble w pokoju zgodnie z zasadami Feng Shui.

Aranżacja i wykończenie to obok architektury krajobrazu i budynków kolejne dwa elementy, których nauczać będą nasi specjaliści. Zapraszamy Cię więc w skromne progi naszego wirtualnego domu, gdzie znajdziesz pomysły na ciekawe projekty architektoniczne, poznasz niecodzienne sposoby wykończenia pomieszczeń, dowiesz się jak urządzić dom w określonym stylu, a na końcu wspólnie zaprojektujemy Twój ogród.

 

Wejdź proszę w nasze skromne progi...

 

 

Dekoracje do Twojego domu